جستجو
فیلترها
گزینه های وبلاگ
Close

درباره ما

آینو سامانه ای تخصصی در حوزه مسئولیت های اجتماعی و ارائه دهنده ی خدمات تخفیف گروهی می باشد که در زمینه خانواده و ازدواج فعالیت می نماید، این مجموعه با توجه به آمارهای نامناسب کشور درباره ازدواج، تکلیف خود دانست که در راستای تسهیل در امر ازدواج و ترویج این امر خدا پسندانه و همچنین استحکام بخشی به بنیان خانواده اقدام به تشکیل تیم های تحقیقاتی در حوزه های مختلف مربوط نماید.

این تیم ها شامل گروه های متخصص در حوزه های اقتصادی، فرهنگی-آموزشی و گفتمان سازی می باشند که از آغاز سال ۱۳۹۵ شروع به کار نموده و پس از انجام تحقیقات گسترده و بهره گیری از مشاوران خبره در حیطه تشکیل خانواده، به موانع و مسائل واقعی پیش روی جوانان دستیابی پیدا کرده و بر این اساس توانسته مدل های موفقی برای رفع این موانع تولید نماید. تیم آیـنو برای پیاده سازی این مدل اقدام به راه اندازی سامانه ای تخصصی و با خصوصیات منحصر به فرد نموده است.


در این راستا آیـنو با هماهنگی ایجاد شده با نهاد های دولتی از جمله اتحادیه ها، بانک ها و سایر ارگان های موثر توانسته حمایت جدی ایشان را جذب نموده و موفق به عقد قرارداد در زمینه های ذیل گردد:

- پرداخت تسهیلات مناسب به زوجین عضو باشگاه آیـنو

- کاهش هزینه های ازدواج از طریق دریافت تخفیفات بالا از اصناف طرف قرارداد با آینو


همچنین آیـنو در این تعامل آماده سازی پکیج های آموزشی-فرهنگی و تولید محتواهای مناسب را در دستور کارخود قرار داده است، در واقع، سامانه آیـنو یک پکیج چند جانبه است که ماحصل آن موارد ذیل خواهد بود:

۱) افزایش آمار ازدواج کشور

۲) رونق بازار کسب و کار حوزه ازدواج

۳) تحکیم بنیان خانواده های ایرانی

۴) افزایش آمار اشتغال


جهت ارتباط با ما و کسب اطلاعات بیشتر از طریق بخش «تماس با ما» ، اقدام نمایید

www.aino.ir/contactus